Kategorilerim
17 01 2013

HZ PEYGAMBER

HZ PEYGAMBER |  görsel 1

 

”Büyük islam peygamberi ,Yüce yaratıcı katına çıkmış,onunla buluşmuştur.  Ben MİRAC’a bütün kalbimle inanıyorum.”     Dostoyevski….

 

”İNSANLAR HERŞEYDEN FAZLA MUHAMMED ‘e (sav) KULAK VERMELİDİR. DİĞER BÜTÜN SÖZLER ONUN KARŞISINDA BOŞ SÖZLERDİR”   thomas carlyle.

 

”14 asır geçmesine rağmen HZ. MUHAMMED bu zamanın tek rehberi,                tek hidayet resulüdür”                       Raymons leronge.

”BEN ŞAHSEN hz.MUHAMMED HAYRANIYIM”    SOSYOLOG,V.D.EROSİON

 

”MUHAMMED (sav)  TARİHTE DİNİ VE DÜNYEVİ AÇILARDAN EN ÜSTÜN  BAŞARIYA ULAŞMIŞ TEK KİŞİDİR”                   prof.dr.Michael Hart..

 

”Muhammed (sav) hürmet ve saygıya fazlasıyla layıktır”        tolstay…

 

”HZ.MUHAMMED İ SEVMEYENLER ONU YETERİNCE TANIMAYANLARDIR”

                                                                                      GİBSON.

”Senin asrında yaşamadığım için çok üzgünüm ey MUHAMMED (sav) Kuran ALLAH’ın kitabıdır.İnsanlık senin gibi kabiliyetli bir deha görmüş, bir daha görmeyecektir.Ben senin önünde hürmet ve saygıyla eğilirim”

                                                                                       Prens BİSMARK

”Hiç  kimse Muhammed (sav) anlattıklarından bir adım ileriye atamaz.Biz avrupa milletleri,medeni imkanlarımıza rağmen Hz MUHAMMED son basamağına varmış olduğu merdivenin ilk basamağındayız.Şüpye yokki bu yarışta kimse onu geçemeyecektir..”                                   GEOTHE

 

”BEN BU HAYRET VERİCİ İNSANIN HAYATINI İNCELEDİM.BENİM GÖRÜŞÜME GÖRE ONU İNSANLIĞIN KURTARICISI OLARAK TANIMLAMAMDIR”                                   Bernard Show

 

74
0
0
Yorum Yaz